Kategorie: Wszystkie | Fotki | Kartki | Koszyki | Różności | Scrapy
RSS
sobota, 03 marca 2007
Wywołana...

No to pięknie... Zostalam wywołana to tablicy. A tak nie lubię się za bardzo wywewnętrzać (albo wyzewnętrzać) publicznie..... Ale coż, raz kozie śmierć:
1. Jestem okropnym leniem. Jeżeli istnieje choć cień nadziei, że coś za mnie może zrobić ktoś inny (najczęściej ukochany U.), to wykorzystuję to na maxa.
2. Z powodu powyższego mam ogromne wyrzuty sumienia i staram się to jakoś na siłę nadrobić (mimo, że nawet aktualnie nie ma nic do zrobienia...).
3. Jestem strasznie niecierpliwa. Wszystko chciałabym mieć juz od razu, o prezentach świątecznych nie wspominając.
4. Jestem raptusem, co może z pierwszym punktem nieco się kłóci. Ale ja naprawdę w chwilach nerwowego uniesienia mówię co mi ślina na jęzor przyniesie. I "pluję jadem" jak to moi koledzy z biura zauważyli (oczywiście żartobliwie hi, hi, hi). O tym jadzie to napiszę w kolejnym poście.
5. Jestem niepoprawną kociarą. Za każdego kota oddalabym swoje życie i rozczulam się nad każdym jednym kociakiem. Do schroniska dla zwierząt mam wstęp wzbroniony (U. mi zakazał, bo boi się, że nasza Lady nie stolerowałaby tylu nowych kolegów w domu; w ogóle żadnego...).
A teraz poprosimy:
1. Lulę
2. Bajkopisarkę
3. Szpilkę
4. Persikka
5. Deni
Zapraszam i pozdrawiam

18:59, ibisek1
Link Komentarze (1) »
Dodaj do ulubionych Pomóż rysiom Inspirujemy... caardvarks

Skopiuj CSS