Kategorie: Wszystkie | Fotki | Kartki | Koszyki | Różności | Scrapy
RSS
sobota, 18 sierpnia 2007
A oto mój album na wymianę
Postanowiłyśmy z dziewczynami i naszym rodzynkiem ze Scrap Clubu zorganizować wymianę dzienników. polega to na tym, iż każdy z nas tworzy album, w którym będize tyle kartek (czystych) ile uczestników wymiany. Każdy z nas dekoruje okladke i wewnątrz umieszcza zasady bądź życzenia jak album ma być dekorowany. przeważnie każdy ma 1 kartkę dla siebie, którą ozdabia. Album może być tematyczny lub nie. W określonym dniu wszyscy ida na pocztę wysłac albumy. Wysyłkę robimy wg listy, którą stworzyliśmy na początku. I tak naprawdę każdy z nas aysyła tylko do 1 osoby, która jest pod nim na liście. Po otrzymaniu nowego dziennika mamy 2 tygodnie na dokonanie wpisu i wysyłkę.
Ciekawa tylko jestem kiedy mój dziennik do mnie wrówci. W tej wymianie jest nas 20 osób więc na samo ozdabianie jest 40 tygodni, a trzeba do tego jeszcze dodać czas wysyłki... Ciekawe jak będzie wyglądał jak do mnie wróci :)

Oto kilka fotek. Okładka przód:
darmowy hosting obrazków
Okładka tył:
darmowy hosting obrazków
Detale:
darmowy hosting obrazków
Moje prace zaległe...
Z moich zaległych prac niewiele mam, gdyż niewiele robiłam, niestety...
Byłam na urlopie (zdjęcia wkrótce) oraz namiętnie zaopatrywałam sie w materiały do scrapbookingu. Później (tzn w zeszłą niedzielę) było wielkie boom - zaopatrzyliśmy sie w nową sofę do naszego "biura" i to mnie zmotywowało do zrobienia porządku w moich scrapowych śmieciach. Cały dzień mi na to zszedł, ale przynajmniej w końcu mam porządek. Wszystko ładnie posegregowane i opisane - muszę jeszcze zrobić ładne etykiety, bo narazie przykleiłam karteczki PostIt.
Przy okazji tych porządków znalazłam klucz, którego dawno szukaliśmy...

Oto mój scrap, który robiłam na konkurs w Scrap Clubie. Kwiatki papierowe przyklejone, zawijaski najpierw skopiowałam z wydruku, potem pomalowałam białą farbą akrylową - coś biały żelopis nie chciał tu ze mną współpracować...
darmowy hosting obrazków
I detale - zbliżenie na kwiatuszki:
darmowy hosting obrazków
Dodaj do ulubionych Pomóż rysiom Inspirujemy... caardvarks

Skopiuj CSS